-200zł, czyli wydaję pieniądze na naukę

Skoro mam być milionerem to muszę się uczyć od najlepszych. Czym jest bowiem 200 zł w porównaniu do 1 000 000 🙂 hehe…? Postanowiłem wyruszyć do Krakowa na konferencję Myśleć Jak Milionerzy, która odbędzie się w najbliższy weekend tj. 05-06.09.2015 (sobota i niedziela) i o której dowiedziałem się… sam nawet nie pamiętam gdzie. Jakiś taki czysty przypadek.

Ile to kosztowało i czemu tak drogo?

Bilet na konferencje kosztował mnie niecałe 120 zł, natomiast oczywiście dodając do tego podróż do Krakowa (w jedną i w drugą stronę każdego dnia) wyszło prawie 200 zł. Czy było warto? Jeszcze nie wiem, ale obiecuję zdać relacje (może uda się małą fotorelację) z tej podróży i napiszę czy się opłaciło.

A co i kto tam będzie?

Konferencję będą prowadzili milionerzy – przedsiębiorcy, którzy odnieśli i odnoszą sukces w swoich branżach. Opowiedzą oni m.in. o tym, jak marzyli o swojej firmie, jak ją zakładali i czego się nauczyli. Będą to osoby, które prowadzą mniejsze (aczkolwiek bardzo dochodowe) biznesy zatrudniające 5-10 osób np. branża programistyczna, małe hurtownie i sklepy. Ale i nie tylko! Będą również znani GIGANCI, którzy zatrudniają setki osób. Oprócz tego specjaliści od księgowości, konsultanci itp.

Fajny bajer!

Po wykładach otrzymam dodatkowo nagrania video, które sobie będę mógł oglądać kiedy będę chciał – całkiem spoko opcja 🙂 . Czy mnie zbajerowali, czy jednak czegoś się nauczę? Zobaczymy…

Więcej o konferencji możesz przeczytać tutaj. A ty na co wydałeś swoje zachomikowane 200 zł ?

Konferencja już się odbyła. Zobacz moje wrażenia tutaj

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Wczytuję...