O mnie:

Cześć! Mam na imię Dawid i pochodzę z okolic Rzeszowa.

Od zawsze chciałem mieć swoją firmę, jednak dopiero na studiach – a w zasadzie pod koniec studiów inżynierskich – chodziła za mną ogromna potrzeba zarabiania własnych pieniędzy. Ale nie takich z pracy na etacie. Bardzo chciałem doświadczyć tego, że ktoś płaci MI, a nie mojemu szefowi za MOJE umiejętności, wiedzę, poświęcenie. Zarobki na etacie tego nie dawały.

Ze względu na to, że jestem perfekcjonistą postanowiłem się zagłębiać w tematykę związaną z biznesem. Wtedy poznałem masę nowej wiedzy, o której nie miałem pojęcia! Wielkim przełomem okazały się książki biznesowe. Pojawiły się nowe zainteresowania, których na pewno by nie było – gdyby nie to moje ‘małe’ marzenie o własnej firmie. Przykłady? Proszę: psychologia, manipulacja, rozwój osobisty, techniki szybkiego i efektywnego nauczania, podstawy księgowości, tworzenie stron www i wiele więcej. Zrozumiałem, że wiem, że nic nie wiem ;). Po lekko ponad pół roku pochłaniania ‘biznesowej wiedzy’ we wrześniu 2015 postanowiłem, że:

  • do 2020 zarobię swój pierwszy milion.
  • rocznie będę spełniał swoje 3 ‘duże’ (ambitne) marzenia/wyzwania (i spełniam)
  • założę swoją pierwszą firmę – ZROBIONE (więcej o firmie i moich biznesach)
  • założę bloga, w którym będę opisywał, jak będę osiągał swoje cele i podzielę się swoimi doświadczeniami – powstał blog ZarabiamMilion.pl (od 2017 VLOG na Youtube Zarabiam Milion TV)

Coś więcej o mnie? hmm.. z wykształcenia jestem inżynierem kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Mechanicznym – studia na Politechnice Wrocławskiej. Aktualnie kontynuuję studia na Politechnice Rzeszowskiej, na kierunku Machnika i budowa maszyn na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa. Ale czy to coś znaczy? Tak na prawdę dla mnie studia i tytuły nie znaczą nic… i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać obrony i uwolnienia się od uczelni… Wiem, że żeby zostać milionerem i osiągnąć sukces wcale nie trzeba studiów. Szkoda tylko, że nasze społeczeństwo nie jest tego świadome, choć z drugiej strony moją misją życiową stała się zmiana tego przekonania i systemu edukacji (szczególnie wyższej).

Czym się interesuję?

Z bardziej specjalistycznych zainteresowań – związanych z moimi studiami: druk 3d, wirtualna rzeczywistość, projektowanie i modelowanie 3d, grafika 3d, automatyka i robotyka, budowa i projektowanie maszyn. Do takich bardziej ‘ludzkich’ mógłbym zaliczyć granie na różnych instrumentach: gitara, perkusja, pianino. Lubie też aktywnie spędzać czas np. wyskoczyć na jakiś workout do parku, rower albo basen.

Od dziecka jestem związany z rodzinnym Biurem Patentowym INICJATOR, którego klientami byli i są interesujący i inspirujący wynalazcy oraz przedsiębiorcy wymyślający coraz to lepsze i bardziej zaawansowane technologie. Myślę, że to dzięki temu jestem teraz, jaki jestem…


Po co mi BLOG?

JA:

Ja traktuje go jako swoje własne źródło informacji i nowe doświadczenie. Jego prowadzenie będzie dodatkową motywacją do zarobienia pierwszego miliona, szczególnie, że postanowiłem się podzielić ze światem swoim marzeniem. Teraz muszę to zrobić (wykorzystuje tu pewne zjawisko psychologiczne)!!! Z jednej strony może się to wydawać jako coś głupiego, bezsensownego. Z drugiej strony nie każdy jest w stanie głośno mówić o swoich marzeniach, czy celach. Ja się odważyłem – i dobrze. Wiele się od tego czasu zmieniło.

Liczę też na to, że dzięki blogowi uda mi się poznać inne osoby, które mają podobne zainteresowania, które przechodziły, przechodzą albo mają zamiar przejść to, co ja teraz. Być może przeczyta to ktoś, kto chciałby nawiązać ze mną współpracę, bądź chciałby sobie zwyczajnie pogadać na żywo / telefon, czy skype. Wierzę, że prędzej, czy później zyskam kilkunastu stałych czytelników 🙂

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać to zachęcam do odwiedzenia podstrony KONTAKT – tam dowiesz się jak 🙂

TY:

Ty przede wszystkim dowiesz się czy uda mi się zostać milionerem do 2020 roku i spełnić inne zamierzone cele. Oprócz tego opiszę Ci od strony praktycznej m.in.: jak wygląda zakładanie pierwszej firmy, czego warto się nauczyć przed prowadzeniem własnego biznesu, jakie książki warto przeczytać, jakie filmy warto obejrzeć, czy warto studiować, jak sprytnie (i zgodnie z prawem!!!) ominąć niektóre lub część podatków, jaką działalność opłaca się założyć, skąd wziąć pieniądze na start, jakich błędów unikać przy prowadzeniu biznesu i w trakcie prowadzenia biznesu, w co warto inwestować oraz wiele więcej.

Uwaga! Musisz mieć świadomość, że nie mogę tutaj podać wszystkiego co robię i wszystkich technik, które na co dzień stosuję. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – napisz do mnie: KONTAKT